Dotace

Fungování Tělovýchovné jednoty SOKOL Golčův Jeníkov z.s. je umožněno především díky podpoře města Golčův Jeníkov, mimo jiné spolek čerpá finanční prostředky z dostupných dotačních titulů FAČR, MŠMT, NSA, Kraje Vysočina.

Dotace Města Golčův Jeníkov

Tato podpora zahrnuje příspěvek na fungování všech kategorií fotbalového oddílu klubu a částečně příspěvek na údržbu prostor (kabin) ke sportování určených. Dále zahrnuje příspěvek na fungování turistického oddílu.

Kabina 2021

V rámci dotační výzvy Kabina 2021 se jedná o investiční záměr  – Modernizace zázemí fotbalového hřiště. Smlouva o dílo

Samotným účelem projektového záměru je technické zhodnocení současného fotbalového sportoviště, konkrétně jeho provozní části kabin formou investiční akce, jejímž výstupem je komplexní a bezproblémová funkčnost technického objektu se zázemím sportovní plochy.

Můj klub

Dotace v tomto programu je využita na:

• sportovní aktivity dětí a mládeže ve věku od 4 do 19 let,
  • zabezpečení sportovní, tělovýchovné a organizační funkce příjemce realizující sportovní aktivity dětí a mládeže ve věku od 4 do 19 let v souladu s platnými a registrovanými Stanovami příjemce

Provoz a údržba

Podpora zahrnuje kromě nezbytných provozních nákladů také náklady na údržbu, včetně údržby technických prostředků, strojů a zařízení.

Finanční podpora TJ je poskytována od:

Město Golčův Jeníkov